Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Szpital Powiatowy w Drezdenku

Praca lekarzy i pielęgniarek jest wyzwaniem niezwykle trudnym i odpowiedzialnym.

Share on facebook
Udostępnij

Każdego dnia borykają się oni z wieloma problemami. Doceniając ich trud i zaangażowanie pacjenci pragną podziękować im za wysiłek włożony w codzienną pracę. Żadne słowa nie są w stanie opisać, jak ogromną wdzięcznością i szacunkiem darzą każdego z nich.
Troskliwa i profesjonalna opieka, życzliwość, ciepłe słowa i szczery uśmiech pomogły wrócić do zdrowia setkom naszych pacjentów. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż w tym zabieganym i zapracowanym świecie, w którym czas przeliczany jest niejednokrotnie na pieniądze, znajdują się osoby, które uśmiechem i dobrym słowem potrafią odwdzięczyć się za opiekę. Dzięki takim ludziom wiemy, że praca lekarzy oraz pielęgniarek ma sens oraz jest rzeczywiście doceniana.
Nie ukrywamy, iż każde dobre słowo skierowane pod adresem naszego szpitala oraz personelu sprawiają nam ogromną radość. Wbrew słowom słynnego rosyjskiego pisarza, Lwa Tołstoja, iż pożyteczna praca zawsze jest cicha i niezauważalna, starania pracowników Szpitala w Drezdenku są coraz częściej nie tylko zauważane, ale także doceniane i chwalone. Budujące opinie wyrażane przez naszych pacjentów w listach i podziękowaniach dodają nam przysłowiowych skrzydeł. Dzięki nim będziemy w stanie dołożyć wszelkich starań, aby móc jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.
Wierzymy również, że te piękne, ciepłe słowa zadowolonych pacjentów dodadzą naszemu personelowi medycznemu otuchy w znojach codziennego życia oraz pozwolą na dalsze sumienne wykonywanie wszelkich obowiązków. A świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad ludzkim zdrowiem, bez wątpienia dodaje sił i pomaga w leczeniu.

Skip to content