Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Szpital Powiatowy w Drezdenku

3210 gramów szczęścia

Share on facebook
Udostępnij

Przyjemne, kolorowe i bezpieczne – tak można opisać podarunki dla nowonarodzonych dzieci  w drezdeneckim  szpitalu. Maleństwa, które przyszły na świat w szpitalu w Drezdenku otrzymują specjalną wyprawkę. Władze powiatu i szpital chcą w ten sposób podziękować rodzicom, którzy wybrali ten szpital na miejsce urodzin swojego dziecka. Zestawy upominkowe zawierające rożek wykonany z naturalnych materiałów oraz poduszkę motylek przypadły do gustu młodym mamom. – Przygotowując  wyprawkę, staraliśmy się wybrać rzeczy przydatne, estetyczne i wykonane z naturalnych, przyjaznych dzieciom materiałów. Cieszę się, że podobają się rodzicom, a ten wyjątkowy moment w życiu, jakim są narodziny dziecka, będzie się dobrze kojarzył z naszym szpitalem –   podkreśla prezes Maciej Bak. Przygotowane prezenty są wykonane z najlepszej jakości materiałów zapewniających  komfort użytkowania zarówno mamom, jak i noworodkom. Wyprawki powstają w renomowanej Pracowni Krawieckiej „Kotek i Myszka”.   Dodatkowo każda mama otrzymuje personalizowany Certyfikat Narodzin, który jest nietuzinkową pamiątką. Dla wygody świeżo upieczonych rodziców zestawy są im przekazywane podczas wypisu ze szpitala

Wczoraj przywitaliśmy kolejnego maluszka w szpitalu. Pani Paulina urodziła córeczkę Maję. 3210 gramów szczęścia wraz z mamą lada moment pojedzie do domu. –Otrzymałam  bardzo fajny dodatek do całej opieki, która mnie spotkała tutaj w szpitalu. Wszyscy mnie straszyli, a dla mnie poród, opieka poporodowa i do tego jeszcze ten prezent, okazały się bardzo miłym przeżyciem – dodaje pani Paulina.

Szczęśliwym Młodym Rodzicom gratulujemy narodzin zdrowej córeczki i życzymy, aby to uczucie z pierwszego momentu, gdy trzymaliście ją w swoich ramionach, pozostało w Was na zawsze i pomagało Wam być wspaniałymi rodzicami.

Skip to content