Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Szpital Powiatowy w Drezdenku

Witamy na świecie

Share on facebook
Udostępnij

Fachowa opieka medyczna podczas porodu, dbałość o zdrowie w pierwszych dniach życia dziecka, wsparcie dla mamy i stworzenie jej odpowiednich warunków do karmienia piersią to tylko kilka z priorytetowych zadań Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Neonatologicznego.

Pacjentki Szpitala w Drezdenku  cenią sobie profesjonalną i troskliwą opiekę oraz nowoczesne i komfortowe  wyposażenie oddziału. Lekarzom specjalistom oraz doświadczonym położnym i pielęgniarkom przez lata zaufało już tysiące kobiet, które rodziły tutaj swoje dzieci. Każdego dnia, przez całą dobę, personel dba o stan zdrowia pacjentek oraz wspiera je w czasie porodu i opieki nad noworodkiem. Narodziny dziecka to bez wątpienia wspaniała chwila w życiu rodziny, dostarcza także dużo radości jej przyjaciołom i znajomym, dlatego publikujemy pierwsze zdjęcia maluchów urodzonych w Drezdenku. Alicja, Oskar, Dorotka i Aleksander – te maluszki przywitaliśmy w szpitalu.

Przypominamy, że w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym istnieje możliwość porodów rodzinnych. Testy na obecność COVID-19 dla osoby towarzyszącej przy porodzie są wykonywane bezpłatnie podczas przyjęcia ciężarnej na oddział.

Skip to content