Witamy na świecie

-Lepszego miejsca na przyjście na świat dziecka nie ma. Wszystkim to powtarzam, że w Drezdenku są wspaniałe warunki i taka też opieka – podkreśla szczęśliwa mama, której maluch pojawił się właśnie w szpitalu. Oddział na którym przywitacie swoje maleństwo to jedno z miejsc, które kobiety zapamiętują na całe życie. Dlatego wybór odpowiedniego szpitala to ważna sprawa. Powinno być to miejsce, które zapewnia dobrą, profesjonalną opiekę, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Poród to wielkie i trudne przeżycie – dlatego każda kobieta powinna rodzić w warunkach intymnych i komfortowych, a personel szpitala w Drezdenku zapewnia profesjonalna opiekę i dba, aby przed, w trakcie i po porodzie każda z pań czuła się dobrze. Oddział położniczy w Drezdenku to placówka gwarantująca, że każda z mam urodzi swoje dziecko w przyjaznym miejscu i nawet po latach będzie z entuzjazmem i sentymentem wspominać szpital i opiekę jaką otrzymała. Wszystko to za sprawą przeszkolonego, stale podnoszącego swoje kwalifikacje personelowi. Jakie jeszcze są zalety szpitala? Dobry sprzęt jakim dysponuje oddział, wspaniała opieka neonatologiczna, komfortowe warunki pobytu. Jak mawiają nasze babcie: szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! A w drezdeneckim szpitalu personel stara się zrobić wszystko (i o wiele więcej) , aby każda ze świeżo upieczonych mam mogła cieszyć się macierzyństwem i być szczęśliwa. Dlatego zaufało nam już wiele kobiet, które zdecydowały się na bezpieczny poród właśnie w szpitalu w Drezdenku. W tym tygodniu przywitaliśmy kolejne maleństwa na świecie. Czy zachowamy prawo serii i wszystkie dzieci urodzone w tym tygodniu będą miały imię rozpoczynające się literką „M”? Jest duże prawdopodobieństwo, ponieważ dziś na sesję zaprosiliśmy Macieja oraz Magdalenę Julię. Dziewczynka przecudnej urody ma dwa imiona, ponieważ jej rodzice nie zdecydowali jeszcze czy maleńka ślicznota będzie miała imię: Madzia czy Julia. Ta zagadka zostanie rozwiązana już jutro, gdy tylko niemowlę wraz z mamą wróci do domu. Wówczas cała rodzina wraz ze starszym bratem dziewczynki zdecyduje o wyborze imienia. My wiemy jedno, nie ważne jak dziewczynka będzie miała na imię, już dziś wiemy, że będzie fotomodelką- biorąc udział w mini sesji pozowała profesjonalnie! Rodzicom Macieja i małej dziewczynki Magdaleny Julii przypominamy, że to oni maja ogromny wpływ na to, kim stanie się ta malutka, bezbronna osóbka. Nie mamy wpływu na to, co dziecko otrzymało w prezencie genetycznym, ale w znacznym stopniu to my je kształtujemy. Jest to dla rodziców wspaniałe zadanie życiowe, od nich bowiem maleństwo otrzymuje kapitał na całe życie. Bo to oni będą wychować swoje dzieci na dobrych, mądrych i nade wszystko szczęśliwych ludzi. To wy rodzice przekazujecie im wartości, które i dla was są ważne. I pamiętajcie: szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci!