Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Szpital Powiatowy w Drezdenku

Po czym poznać dobrego masażystę?

Share on facebook
Udostępnij

Znalezienie kompetentnego masażysty wbrew pozorom nie jest wcale łatwe. Osoby, które miały okazję wielokrotnie korzystać z tego typu usługi, mają świadomość tego, że nie każdy masaż jest tak dobry jakby tego oczekiwały. Właściwie wykonany masaż powinien pozytywnie wpływać zarówno na nasze ciało, jak i na naszą psychikę, uzdrawiać nas, motywować do przeprowadzenia niezbędnych zmian w naszym życiu oraz pomagać w odzyskaniu sił, pod względem fizycznym oraz emocjonalnym.

Właśnie dlatego, osoba zajmująca się wykonywaniem masażu powinna posiadać pewne cechy oraz umiejętności, dzięki którym będzie w stanie zapewnić swoim klientom pełen komfort i korzyści zdrowotne płynące z masażu. W naszym szpitalu pracują najlepsi profesjonaliści, a jeden z nich –Bogusław Majewski został nominowany przez pacjentów do udziału w prestiżowym konkursie Gazety Lubuskiej.

Czym wyróżnia się zatem dobry masażysta?

Okazuje szacunek dla pacjenta, potrafiąc odczytywać sygnały wysyłane przez ciało chorego. Swoją praca przekazuje empatię i pozytywna energię, do tego wzbudza ogromne zaufanie. Bogusław Majewski w swoja pracę wkłada całe swoje serce, a wdzięczni pacjenci okazują to uśmiechem i szybkim powrotem do zdrowia. Pracuje na co dzień w Dziale Fizjoterapii, gdzie z usług masażysty korzystają pacjenci Oddziału Rehabilitacji, a także ambulatoryjni. Już samo zgłoszenie do plebiscytu jest sporym wyróżnieniem dla naszego masażysty i zwieńczeniem jego ciężkiej pracy, w którą wkłada pokłady zaangażowania. Zapraszamy do wsparcia masażysty Bogusława Majewskiego i oddanie głosu w plebiscycie.

Głosowanie w plebiscycie będzie trwać do końca maja. Głosujemy SMS na numer 72355 o treści: ZLM.19.

Skip to content