Fragmenty programu Radia Zachód

Przedstawiamy Państwu fragmenty programu Radia Zachód z naszego szpitala

1. Rozpoczęcie programu z naszego szpitala. Redaktor Krzysztof Baług oraz prezes Ryszard Hatała, z-ca ds. medycznych Piotr Dębicki.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

2. Poranna Rozmowa w Radiu Zachód – red. K. Baług  oraz R. Hatała, P. Dębicki

3. Konkurs oraz opinie na temat naszego szpitala wojewody Heleny Hatki oraz  przewodniczącego sejmiku Tomasza Możejki.

4. Konkurs przeprowadzony w czasie programu.

5. Relacja reportera Marka Kantczaka z życia codziennego szpitala oraz rozmowa z dr Wojciechem Zwierzyńskim dotycząca oddziału urologicznego

6. Relacja Marka Kantczaka dotycząca całego procesu przekształcenia jednostki z  publicznej w niepubliczną. Rozmowy z przedstawicielami władz powiatu.

7. Kolejny konkurs na antenie radiowej. Pan Marek z Nowej Soli wygrywa go w cuglach.

8. Rozmowy z lekarzami naszego szpitala. Przed mikrofonem Krzysztofa Baługo byli : dr Andrzej Kuczyński  ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego, dr Izabela Czechowska chirurg endoskopista,   dr Toamsz Sakowski – anastezjolog.

9. Rozmowa z  dr Maciejem Jakowczukiem  oraz relacja Marka Kantczaka ze szpitala. Jeden z  pacjentów  bardzo wysoko ocenił nasz biały personel.

10. Na zakończenie rozmowa redaktora K. Baługa z z-cą dyrektora dr P. Dębickim