NASZ DOKTOR

Wysokie miejsca dla Szpitala Powiatowego w Drezdenku w plebiscycie Gazety Lubuskiej „NASZ DOKTOR”

W dniu 14 listopada 2013 roku nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie Gazety Lubuskiej „Nasz Doktor”. Partnerem plebiscytu był Narodowy Fundusz Zdrowia w Zielonej Górze.

Wśród zwycięzców kolejnej edycji plebiscytu w kategorii najpopularniejsza pielęgniarka i lekarz znaleźli się pracownicy Szpitala Powiatowego w Drezdenku natomiast w kategorii najpopularniejszy oddział szpitalny – Oddział Rehabilitacyjny Szpitala Powiatowego w Drezdenku.

I miejsce w kategorii najpopularniejszy oddział szpitalny zajął Oddział Rehabilitacyjny w Drezdenku. Nagrodę w tej kategorii odebrała Mariola Bogdziewicz – Kierownik Oddziału.

III miejsce w kategorii najpopularniejsza pielęgniarka zajęła Ewa Łabowska- Tomczuk – Kierownik Oddziału Pediatrycznego Szpitala Powiatowego w Drezdenku, Wojewódzki Konsultant w Dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego w województwie lubuskim.

IV miejsce w kategorii najpopularniejszy lekarz zdobył dr n. med. Maciej Jakowczuk p.o. z-cy Dyrektora ds. medycznych Szpitala Powiatowego w Drezdenku.

W związku z osiągnięciem tak wysokich miejsc Prezes Szpitala Powiatowego w Drezdenku Ewa Parfienowicz podziękowała współpracownikom za zaangażowanie i profesjonalizm w świadczeniu usług medycznych oraz za promowanie Szpitala Powiatowego w Drezdenku w województwie lubuskim. Przekazała jednocześnie podziękowania dla pacjentów, pracowników i mieszkańców, którzy wzięli udział w plebiscycie i oddali głosy na pracowników i oddział szpitalny.