Intermarche dla pacjentów

Jak na Muszkieterów przystało, zawsze postępują w myśl zasady Alexandra Dumasa: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Z taką ideą właściciele sklepu Intermarche w Drezdenku  chętnie pomagają innym, a szpital  zawsze może liczyć na wsparcie z ich strony. Dowodzi to temu, że sklep to nie tylko budynek z artykułami – to ludzie, którzy budują rodzinną atmosferę, są życzliwi i otwarci dla swoich klientów. Tę markę budują profesjonaliści, którzy dbają o jakość sprzedawanych produktów w tej samej mierze, co o poziom usługi. Na życzliwość pracowników tego marketu można liczyć od poniedziałku do niedzieli.  Supermarket mieści się w Drezdenku przy ulicy Poznańskiej 31. Właściciele Intermarche kolejny raz pokazali, że są osobami empatycznymi i wrażliwymi na potrzeby drugiego człowieka, ponieważ przekazali wodę mineralną dla pacjentów przebywających w szpitalu. Prezes oraz pracownicy w imieniu wszystkich pacjentów szpitala pragną serdecznie podziękować właścicielom sklepu Intermarche Państwu Małgorzacie i Mirosławowi Włoch za wsparcie i przekazanie tak cennego upominku.