Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Szpital Powiatowy w Drezdenku

Podziękowania dla zespołu Medyków pracujących na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym

Share on facebook
Udostępnij

Na szpitalną pocztę elektroniczną wpłynęły życzenia od wdzięcznego pacjenta. Nic tak nie poprawia humoru jak miłe słowa, zwłaszcza jeśli płyną do personelu w poniedziałek rano. To będzie dobry tydzień! I tego wszystkim życzymy.
“Dzień dobry.
Wykorzystując Święto Pielęgniarek i Położnych, chciałbym tą drogą podziękować wszystkim Pracownikom Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. za ich wkład pracy we właściwe funkcjonowanie Szpitala.
W Waszym Szpitalu na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym (!)przebywałem od 23 lutego do 1 kwietnia 2021 r.
Widziałem i doceniam pracę tych wszystkich osób w “kosmicznych”kombinezonach uwijających się przy chorych. Tworzycie -według mnie-bardzo zgrany, zarówno osobowo jak i organizacyjnie, zespół chętny do pomocy zarówno pacjentom jak i swoim koleżankom. Przy okazji dziękuje również Panom Doktorom a szczególnie doktorowi Jackowi Przybylskiemu który dołożył wszelkich starań (a może i więcej) aby mnie przywrócić do zdrowia.
Podziwiam zgranie całego Zespołu i ich zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolony z pracy zarówno Personelu Medycznego jak i Pomocniczego. Z posiłków (smaku,różnorodności,formy podania) i całej organizacji pracy.
Zdaję sobie sprawę że jest to efekt pracy wielu osób na różnych stanowiskach, niekoniecznie związanych z bezpośrednią pomocą chorym.
Dlatego bardzo dziękuję Wszystkim Pracownikom Szpitala za ich wkład pracy, co w efekcie doprowadziło m.in do mojego
wyleczenia.
Z poważaniem. Bogdan Olejniczak.

Skip to content