Trwają prace remontowe w Poradniach Specjalistycznych

Od jakiegoś czasu jakościowe zmiany zostały wprowadzone w sferę remontu budynku Poradni Specjalistycznych, gdzie nowością lśni stolarka okienna wymieniona na wszystkich poziomach, a dodatkowo trwają intensywne prace mające na celu modernizację gabinetów lekarskich. W zasadzie zmieni się dużo, będzie nie tylko estetyczne, lecz co najważniejsze komfortowo dla pacjentów. Podkreślenia wymaga fakt, że na czas remontu żadna z Poradni Specjalistycznych nie zostanie zamknięta, wręcz przeciwnie, od jakiegoś czasu działalność rozpoczęło kilka nowych specjalistycznych gabinetów, w których przyjmują specjaliści. Modernizowane gabinety i korytarze będą podlegały czasowej alokacji lub zawężeniu, utrzymując jednakże pełny zakres realizowanych procedur medycznych.-„Czeka nas zatem okres bardzo wytężonej pracy oraz ogromne wyzwanie logistyczne, ale dzięki tej inwestycji szpital uczyni oczekiwany skok jakościowy w zakresie poprawy warunków udzielanych świadczeń, a także radykalnie poprawi się bezpieczeństwo i warunki pracy personelu medycznego” – mówi prezes szpitala Maciej Bak.-„Na czas trwania remontu musimy zorganizować pracę tak, aby sprawić by pacjenci nie odczuli dyskomfortu związanego z modernizacją szpitala, chociaż nie unikniemy hałasu i odrobiny kurzu. Dlatego przepraszamy pacjentów za niedogodności związane z pracami remontowymi, już niedługo będą oni mogli korzystać z nowoczesnych, komfortowych Gabinetów Lekarskich”- opowiada prezes. Inwestycje są realizowane ze środków własnych szpitala.