Zabiegi operacyjne w szpitalu

Dziś wtorek, kolejny pracowity dzień tygodnia. zajrzeliśmy na moment na Salę Operacyjną, gdzie od rana trwają planowe zabiegi. Decydując się na nasz szpital, oddajecie się Państwo w ręce specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w realizacji nawet bardzo wymagających zabiegów. Sale operacyjne wyposażone są w sprzęt do operacji małoinwazyjnych, który gwarantuje mniejszy ból oraz szybszy powrót do aktywnego życia. Pacjent przed realizacją zabiegu operacyjnego przechodzi pełną diagnostykę przedoperacyjną. Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny, który umożliwia badania sprawne i precyzyjne.

Na zdjęciach zespół profesjonalistów pracujących na Bloku Operacyjnym na czele z dr n. med. Izabelą Jaraczewską.