Spotkanie z ordynatorami oddziałów

1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Lekarza. Z tej okazji z przedstawicielami lekarzy pracujących w Szpitalu w Drezdenku 4 października odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli: Starosta Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego Bogusław Kierus, Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Kubasik, Wicestarosta Paweł Antczak, prezes szpitala Maciej Bak oraz dyrektor. Ds. medycznych Izabela Jaraczewska. Na ręce ordynatorów Starosta Bogusław Kierus przekazał serdeczne życzenia i podziękowania za pracę dla całego zespołu lekarskiego. Życzenia zdrowia i satysfakcji z wykonywanego zawodu oraz sukcesów. Starosta Strzelecko-Drezdenecki podkreślił, jak ważną rolę pełnią lekarze, zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa, dziękując im za ratowanie życia i zdrowia wszystkim mieszkańcom powiatu. Wicestarosta Paweł Antczak szczególnie podziękował za zaangażowanie, doświadczenie i pełną profesjonalizmu pracę całego zespołu medyków pracującego w szpitalu w Drezdenku. Spotkanie stało się okazją do omówienia bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem szpitala, omówieniem potrzeb i planów szpitala na najbliższa przyszłość.