Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Szpital Powiatowy w Drezdenku

“Z miłości i w imię miłości! Kolejny cud życia”

Share on facebook
Udostępnij

Dziewięć miesięcy ciąży i poród z całą pewnością są dla każdej kobiety  pięknym czasem, ale i również sporym wyzwaniem. Każda  mama zasługuje na wsparcie przy porodzie, jak i podczas stawiania pierwszych kroków na ścieżce macierzyństwa. Dobra położna to prawdziwy skarb i nieoceniona pomoc! Pani Natalia z Międzychodu długo zastanawiała się nad wyborem miejsca, gdzie przywita swoją córkę. Dlaczego wybrała Oddział Ginekologiczno-Położniczy w Drezdenku?

-Słyszałam dużo pozytywnych opinii dotyczących tego oddziału, opieki personelu, wsparcia laktacyjnego. Dodatkowo zachęcają prezenty, które każda mama otrzymuje po porodzie. Estetyczny i bardzo praktyczny rożek z poduszeczką i certyfikat narodzin, który będzie pamiątką na całe życie dla mojej córki. Nie zawiodłam się, rzeczywiście opieka jest na tym oddziale fantastyczna, położne bardzo miłe i profesjonalne, a panie z  neonatologii dbają o moją małą córeczkę. Dodatkowo dostałyśmy ręcznie uszytą maskotkę, która wpływa bardzo uspokajająco na córkę- mówi pani Natalia.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego Szpitala w tak ważnej chwili. Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa uznania, to dla zespołu medyków najlepsza nagroda.  

Skip to content