Ho, ho, ho!  Mikołajki coraz bliżej.  To czas dzielenia się radością i miłością. Dlatego wszystkie maluchy urodzone w szpitalu w Drezdenku mogą wziąć udział w specjalnej mini sesji Mikołajkowej. Przywitajmy na świecie: Alicję, Maję i Patryka w iście bajkowej scenerii. Rodzicom maluszków życzymy, aby zdrowe rosły.

Oddział Ginekologiczno-Położniczy oferuje najlepszą opiekę nad matką i jej dzieckiem. Nad mamusiami czuwa wykwalifikowany zespół położnych i lekarzy, natomiast o maluszki zabiega wspaniały personel neonatologii, zarówno lekarski jak i pielęgniarski. Gwarantujemy komfortowe warunki pobytu w  salach jedno i dwuosobowych wyposażonych w węzły sanitarne, intymną atmosferę oraz opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Szpital zapewnia wszystko co jest niezbędne dla dziecka ( w tym pieluszki i  ubranka), dodatkowo każda pani opuszczająca oddział otrzymuje unikalna pamiątkę; spersonizowany certyfikat narodzin, który może być ozdobą dziecięcego pokoju oraz wyprawkę: becik i poduszkę w kształcie motyla, wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, wykonanych przez pracownię krawiecką „Kotek i Myszka”. To wszystko i o wiele więcej przygotowaliśmy z myślą o przyszłych mamach i ich dzieciach. Dziękujemy, że nam zaufałyście drogie Panie i pozostają nam życzenia, abyście pozytywnie i kolorowo zapamiętały moment porodu i pobytu w szpitalu. Tak kolorowo, jak kolorowe są zdjęcia z dziecięcych sesji Mikołajkowych.