Lubuszanin – szpitalowi

Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, że każdy wszystko usłyszy: i sanie w obłokach mknące i gwiazdy na dach spadające, a wszędzie to ufne czekanie? Czekajmy- dziś cud się stanie.Na co czekają wszystkie dzieci? Oczywiście na prezenty!Niestety są maluchy, które wigilijny wieczór spędzą w szpitalu. A, że grudzień jest pełen magii, to nie mogło być inaczej i tym razem. Szpital odwiedził pewien brodaty pan z prezentami dla dzieci. Na ręce dyrektor przekazał niespodzianki, które trafiły na Oddział Pediatryczny. Bo jak sam mówi: “Wszystkie dzieci nasze są”. Zarząd Akademii Piłkarskiej Lubuszanin Drezdenko pamiętał o najmłodszych pacjentach, którzy z powodów zdrowotnych w tym świątecznym dniu muszą pozostać w szpitalu. W imieniu dzieci, ich rodziców oraz całego personelu szpitala dziękujemy za przekazanie upominków. Ten gest sprawił, że oczy dzieci rozbłysły jak najjaśniejsza gwiazda na niebie. Prawda, że dziś jest dzień cudów?