Witamy na świecie

W tym tygodniu personel Oddziału Położniczego przywitał na świecie kolejne urocze noworodki: Lenę, Leona i Tymona. Świeżo upieczone mamy zostały otoczone najlepsza opieką pracowników szpitala, z radością oczekując powrotu do domu z nowym członkiem rodziny. Pojawienie się niemowlęcia niesie ze sobą wiele radości, ale też wiele rozterek. Pierwsze chwile dziecka na świecie są niezmiernie istotne, dlatego ważne jest, aby zarówno mama jak i dzidziuś mieli zagwarantowaną najlepsza opiekę medyczną- a taką otrzymują nasze pacjentki. Rodzicielstwo wszak to nowy etap życia. Życzymy naszym pacjentkom, aby pojawienie się maleństwa w domu  przysporzyło im wiele uśmiechu, ogromu wzruszeń i pozytywnej radości. A każdy kolejny dzień, wypełniony opieką nad dzieckiem, przyniósł wiele nowych doświadczeń i satysfakcji, jaką daje możliwość podążania za rozwojem i wzrastaniem młodego człowieka. Wszystkie mamusie, która w najbliższym okresie oczekują swojego maleństwa zapraszamy do naszego szpitala. Istnieje możliwość porodów rodzinnych- partner rodzącej ma wykonywany bezpłatnie test przeciw COVID-19 przy przyjęciu rodzącej na oddział. U nas jest bezpiecznie i rodzinnie, a kobiety i noworodki objęte są profesjonalną opieką medyczną.