Szpital gra z WOŚP

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się jubileuszowa 30. edycja finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem WOŚP zagra dla okulistyki dziecięcej. W całym kraju w ten najgorętszy- choć zimowy dzień w roku odbędą się zbiórki do puszek, koncerty i liczne atrakcje. Szpital w Drezdenku zagra razem z WOŚP przekazując 5 voucherów na licytację. Każdy upoważnia wygranego do wykonania badań diagnostycznych: morfologii krwi, poziomu glukozy oraz poziomu cholesterolu. Wszystkie bony ważne do 31 marca 2022r można wykorzystać w Medycznym Laboratorium Diagnostycznym w szpitalu.

-„Z całego serca dziękuję Orkiestrze i wszystkim darczyńcom, którzy za jej pośrednictwem przyczynili się do podniesienia bezpieczeństwa pacjentów oraz personelu naszego szpitala”- powiedział prezes Maciej Bak, który przekazał vouchery sztabowi WOŚP w Drezdenku.

Do zobaczenia w niedzielę na finale WOŚP!