Poród to ważny moment nie tylko dla mamy, ale i dla maluszka. Z bezpiecznego miejsca, jakim jest brzuszek kobiety, trafia w zupełnie nowe środowisko. Żeby przyjście na świat było dla niego jak najlepszym przeżyciem, warto zwrócić uwagę na to, co czeka maleństwo w danym oddziale położniczym. O wyborze miejsca porodu powinno decydować przede wszystkim bezpieczeństwo matki i noworodka. Szpitalowi w Drezdenku, a zwłaszcza lekarzom położnikom, położnym, pielęgniarkom neonatologicznym zaufały już tysiące kobiet. W tym tygodniu przywitaliśmy na świecie trzy zdrowe maleństwa: Malwinę, Mikołaja i Martynkę. Wiele kobiet, zwłaszcza tych rodzących pierwsze dziecko przy wyborze szpitala, w którym chce przywitać swoje maleństwo bierze pod uwagę kilka istotnych rzeczy: Po pierwsze- czy w danym oddziale uzyskają wsparcie doradcy laktacyjnego, ponieważ często na początku pojawiają się u kobiet problem z rozpoczęciem karmienia piersią. Po drugie- doradztwo dotyczące opieki nad noworodkiem, warto sprawdzić czy placówka, w której chcemy rodzić matki są instruowane, jak opiekować się noworodkiem. Po trzecie- życzliwość i profesjonalizm personelu.Po czwarte- system rooming-in.W placówkach, w których się go stosuje matka przebywa z dzieckiem przez cały czas. To doskonałe rozwiązanie dla mamy i dziecka. Po piąte- rodzice powinni być informowani na bieżąco o wszelkich szczepieniach, badaniach przesiewowych, leczeniu i wszystkim, co dotyczy ich dziecka.Pierwsze dni noworodka maja ogromne znaczenie, ponieważ w tym momencie rodzice najczęściej zdają sobie sprawę z tego, że ich życie zmieniło się na zawsze. Odpowiednia opieka i fachowe wsparcie to najlepszy start w nowe życie, gdy kroczy się obok naszego maleństwa. Szpital w Drezdenku dysponuje najlepszym sprzętem medycznym, doświadczoną kadrą medyczną zarówno z dziedziny neonatologii, jak i położnictwa, a dodatkowo oferuje miła atmosferę. Przedstawiamy Państwu 3M- trzech maluchów, których imiona zaczynają się od literki „M”. Można rzec „M”- jak miłość. Bo z miłości i troski o nich, mamy wybrały nasz szpital. My dodatkowo oferujemy im mini sesje fotograficzne, które wśród mam cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki nawiązanej współpracy z firmą art Studio- florystyka&dekoracje, której siedziba znajduje się w Zwierzynie od teraz wszystkie maleństwa (których mamy wyrażą chęć) będą fotografowane w przepięknych sceneriach. Pani Lucyna Pęczek specjalnie dla nas tworzy hand made szydełkowe, aby nasi mali fotomodele występować mogli w najpiękniejszych kreacjach. Pani Lucyna talentów i pomysłów ma wiele, zatem wkrótce pojawią się kolejne nowości, którymi Państwa zaskoczymy. A wszystko to, po to, aby pierwsze chwile z dzieckiem wspominać najmilej i najpiękniej.