NOWORODEK JUŻ JEST NA ŚWIECIE, MAMO, TATO POZNAJMY SIĘ!

Nowy tydzień okazuje się być bardzo pracowity dla medyków z Oddziału Położniczo-Ginekologicznego, na którym mieli przyjemność powitać dwoje zdrowych, uroczych chłopczyków: Jana oraz Nataniela. Przyjście na świat dzidziusia to dla rodziców ogromna radość. Często przygotowania na narodziny pociechy rozpoczynają się już od momentu poczęcia. Przyszli rodzice zdobywają wiedzę o wychowywaniu i opiece nad maluszkiem. Czytają, rozmawiają z innymi rodzicami, uczestniczą w zajęciach szkoły rodzenia i wybierają szpital, w którym pojawi się ich maleństwo. W końcu czeka ich ogromna zmiana. Pojawienie się nowego członka rodziny niesie ze sobą wielkie radości, ale też rozterki i niepokoje. Dlatego tak ważny jest wybór miejsca, w którym świat przywita noworodek. Co decyduje o wyborze miejsca? Komfort, bezpieczeństwo mamy i dziecka oraz miła obsługa medyczna. To wszystko sprawia, że pierwsze wspólne chwile rodziców i nowo narodzonego dziecka będą jeszcze piękniejsze. Narodziny dziecka to wielka chwila. Taka, którą zazwyczaj uwiecznia się na fotografiach. Dlatego w drezdeneckim szpitalu powstała idea mini sesji fotograficznych. Chcieliśmy, by w naszym szpitalu znalazło się takie miejsce, w którym można zrobić piękne zdjęcie na dobry początek i na resztę życia. Ten pomysł spodobał się wszystkim świeżo upieczonym mamom. Dlatego dzięki współpracy z Art Studio – florystyka & dekoracje powstała profesjonalna ścianka fotograficzna, która będzie co pewien czas zmieniana i urozmaicana. Pamiątkowe zdjęcia utrwalą pierwsze dni życia, czyli moment dla całej rodziny wyjątkowy. Ten cykl nazwaliśmy: NOWORODEK JUŻ JEST NA ŚWIECIE, MAMO, TATO POZNAJMY SIĘ!