Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Szpital Powiatowy w Drezdenku

Nowa pościel dla Oddziału Chirurgii Ogólnej

Share on facebook
Udostępnij

“Hej, dzieci, jeśli chcecie zobaczyć Smerfów las, przed ekran dziś zapraszam was” -No dobra, przyznajcie się: kto w głowie od razu zanucił sobie tę melodię? Ba, śmiem twierdzić, że to jedna z kultowych melodii naszego dzieciństwa! Wszyscy pamiętamy chyba słynną wioskę Smerfów, blond włosy Smerfetki czy czerwone portki wiekowego Papy Smerfa. I choć od tamtego czasu pojawiła się masa innych bajek, to każdy z nas prędzej czy później przemyca też Smerfy do życia swoich własnych dzieci. A wszystko to za sprawą ich prawdziwości, każdy smerf miał imię przypisane do swojej cechy charakteru. Ważniak, Smerfetka, Osiłek, Maruda, Śpioch czy Zgrywus- to imiona bohaterów kreskówki, którą wszyscy kochają. Może właśnie dlatego właściciele  „Wysoczański Transport” wybrali właśnie bohaterów tej bajki na wizytówkę swojej firmy? Pracowici jak Pracuś, silni jak Osiłek, do tego uczynni, empatyczni i z wielkim sercem. Kolejny raz Państwo Karolina I Grzegorz Wysoczańscy wsparli szpital w Drezdenku. Bezinteresownie zakupili i przekazali pościel, która będzie służyć wszystkim pacjentom Oddziału Chirurgii Ogólnej, tym samym dbając o wygodę pacjentów i estetykę sal, w których powracają do zdrowia. Wysokiej jakości prezent zadowoli każdego Śpiocha, nie tylko z wioski Smerfów! Chociaż szpital to miejsce, które większości z nas kojarzy się negatywnie, nie możemy zapominać o tym, że to właśnie tu każdego dnia rodzą się nowe życia i wiele osób powraca do zdrowia. Pacjenci, którzy przebywają w szpitalu cenią sobie nie tylko wykwalifikowany personel, czy miłe podejście pracowników- równie istotne jest wyposażenie sal oraz dostęp do udogodnień. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać- nawet czysta, miękka pościel może w znacznym stopniu wpłynąć na to, jak czuje się dana osoba. Od dziś na Oddziale Chirurgii pacjenci powracać do pełni sił będą mogli pod pościelą w piękne grochy. Decydując się na zakup pościeli Państwo Wysoczańscy wzięli pod uwagę jej trwałość i wykonanie oraz walory estetyczne. W końcu zakupione tekstylia będą bardzo często prane w wysokich temperaturach. Dodatkowo te komplety pościeli są przyjemne w użytkowaniu i komfortowe. Można powiedzieć: smerfastycznie!

Komplety pościeli  zostały przekazane  na ręce dr n. med. Izabeli Jaraczewskiej- dyrektor ds. medycznych szpitala – szpitalnemu Pracusiowi, która każdego dnia z ogromnym poświeceniem dba o każdego pacjenta.

W imieniu Papy Smerfa oraz wszystkich Smerfów pracujących w szpitalu w Drezdenku przesyłamy serdeczne podziękowania Smerfom z wioski Smerfów – Błotnicy za wsparcie szpitala i pacjentów. Dziękujemy za to, że w tym trudnym czasie potraficie dostrzec potrzeby innych.

 

Skip to content