Cud narodzin

Poród to wielkie i trudne przeżycie – dlatego kobieta powinna rodzić w warunkach intymnych i komfortowych, a personel szpitala powinien jej zapewnić profesjonalną opiekę i zadbać, by przed, w trakcie i po porodzie czuła się dobrze i bezpiecznie. Z tego powodu niezmiernie ważną sprawą jest wybór szpitala do porodu – odpowiednia placówka będzie gwarancją, że urodzisz swoje dziecko w przyjaznym miejscu i nawet po latach będziesz z entuzjazmem i sentymentem wspominać szpital położniczy i opiekę, jaką cię w nim otoczono. Pani Patrycja z Trzebicza wybrała szpital w Drezdenku. Tu na świat przyszła jej córka Luiza. Dlaczego właśnie chciała rodzić w Drezdenku? Oddział Ginekologiczno-Położniczy dysponuje doświadczoną kadrą medyczną oraz świetnie wyposażonymi salami. Nad bezpieczeństwem mamy i dziecka czuwa zespół złożony z lekarza ginekologa, neonatologa, a także położnej i pielęgniarki neonatologicznej. Pani Patrycja zwróciła uwagę na opiekę :”tutaj jest cudownie, wszystkie panie zajmują się nami profesjonalnie, dbają nawet o najmniejsze szczegóły. Oddział jest bardzo czysty, a sale są przytulne. Tutaj wszystko aż lśni czystością i nowością. Dodatkowo otrzymałyśmy mile upominki: rożek i poduszeczkę dla mojej córeczki oraz pamiątkowy certyfikat”. Te miłe słowa padły z ust pacjentki, która nie zastanawiała się długo nad wyborem szpitala, w którym chciała rodzić. Pamiętajmy, szpital do porodu to jedno z miejsc, które kobieta zapamięta na całe życie. Wybór oddziału położniczego to ważna sprawa. Powinno to być miejsce, które zapewnia dobrą, profesjonalną opiekę, komfort i poczucie bezpieczeństwa. To wszystko znajdziecie właśnie u nas.