Prezent dla Oddziału Neonatologii

Na oddział neonatologiczny trafiła paczka, która pełna była malutkich ubranek. To prezent jaki ofiarowała jedna z mam. Pani Ilona Odwrot przekazała ubranka, z których wyrosło jej maleństwo, a które jeszcze mogą posłużyć kolejnym niemowlętom.
Oddanie innym ubranek po dziecku to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki temu nie tylko zapobiegamy bałaganowi i zagraceniu mieszkania niepotrzebnymi rzeczami. Niezniszczone, prawie nowe rzeczy po dziecku mogą się jeszcze komuś przydać. Przekazanie rzeczy po dziecku potrzebującym to też działanie na rzecz ekologii – dzięki temu przedmioty te, zamiast stać się odpadami, mogą jeszcze służyć komuś innemu. Zatem działajmy na rzecz środowiska, przekazując niezniszczone ubranka potrzebującym. Szpital zaopatruje nowonarodzone dzieci w ubranka, tak że świeżo upieczone mamy nie martwią się podczas pobytu w oddziale o ubranka dla dzieci. Wiadomą rzeczą jest, że ubranka te są prane w pralni i pod wpływem wysokiej temperatury ulegają niszczeniu. Dlatego ogromnie cieszą nas takie prezenty.
W imieniu personelu oddziału neonatologicznego składamy podzi