Sesja dla najmłodszych

Nadszedł czas, kiedy należy odkurzyć świąteczne ozdoby i wyprać wdzianka małym elfom. Mijamy się w pośpiechu, wymieniając życzeniami zdrowia. Wszystko w pędzie, bo przecież trzeba ugotować bigos i ulepić pierogi, a czasu jest tak mało. Czy potraficie zwolnić w ferworze przedświątecznych must have? Ponieważ grudzień musi być pełen magii, a my lubimy zaskakiwać, to dziś na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym pojawiły się trzy elfy, które postanowiły zrobić prezent świeżo upieczonym mamom- najpiękniejsze wspomnienia zamknięte w fotografii. Mini sesje noworodkowe okazały się być nie tylko atrakcją, a wręcz miodem na serce młodych mam. Przed obiektywem dziś znaleźli się: Klara, Wiktor, Urszula, Franciszek i Bianka. A, że zawsze jest dobry czas na zdjęcia, to dziś był czas na pamiątkowe fotografie maluchów, które ostatnio urodziły się w szpitalu w Drezdenku. Elfy podjęły się z radością tego zadania. Powstały portreciki ze słodkim grymasem dzieciątek otulonych mięciutkimi, delikatnymi materiałami i kocykami, które sprawiają, że maleństwa czuły się bardzo dobrze. Stylizacja powstała dzięki współpracy i życzliwości Moretto Design. Tam znaleźliśmy nietuzinkowe dodatki, puszyste i ciepłe kocyki, na których maluszki zasypiały. Nasze elfy mają doświadczenie w wykonywaniu fotografii, nie musicie się drogie mamy martwić. Każdy maluch otoczony jest opieką profesjonalnej pielęgniarki neonatologicznej, która posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z tak małymi modelami. Głęboko wierzymy, że maluszek chłonie emocje wokół niego i dlatego my jesteśmy spokojni, delikatni i wyciszeni podczas sesji. Dzięki temu udaje nam się uchwycić magiczne momenty. Jeśli sesje przypadną Wam do gustu, obiecujemy co jakiś czas robić takie niespodzianki i wykonywać pamiątkowe zdjęcia. Niech będą dobrym wspomnieniem opieki jaką otrzymaliście w drezdeneckim szpitalu. Przypominamy, że w oddziale Ginekologiczno-Położniczym istnieje możliwość porodów rodzinnych. Testy na obecność covid -19 dla partnerów przyszłych mam wykonywane są bezpłatnie podczas przyjęcia ciężarnej na oddział. Gwarantujemy komfortowe warunki pobytu oraz przede wszystkim najlepsza opiekę lekarzy położników i neonatologów, położnych i pielęgniarek neonatologicznych. Dodatkowo rodzinna atmosfera i uśmiech każdego dnia.PS.W sesji wykorzystano elementy dekoracyjne z kolekcji Moretto Design oraz przytulne materiały przygotowane przez firmę Kotek i Myszka. Efekty sesji oceńcie Państwo sami. Trudno wybrać najlepszy kadr, ponieważ wszystkie są piękne!