Środki ochrony indywidualnej dla szpitala

Koronawirus od kliku tygodni atakuje ze wzmożoną siłą, dlatego też szpital jest w pełni przygotowany i wyposażony, aby zapewnić niezbędny sprzęt medyczny, leki i środki ochrony indywidualnej. A wszystko to w celu ochrony i bezpieczeństwa pracowników oraz możliwości udzielenia szybkiej pomocy medycznej pacjentom. Kolejny raz Władysław Dajczak Wojewoda Lubuski przekazał drezdeneckiej placówce środki ochrony indywidualnej. Biuro wojewody stara się na bieżąco uzupełniać braki i wychodzić naprzeciw potrzebom szpitala, aby opieka nad pacjentem była kompleksowa. Środki ochrony indywidualnej dostarczyła do szpitala firma „Biernat Transport, która w ten sposób wspiera tych, którzy są na pierwszej linii walki z pandemią COVID-19. To solidarność lokalna pozwala na taką współpracę. Firma „Biernat transport” pokazała nie tylko swoją siłę, ale przede wszystkim społeczną postawę. W imieniu pracowników szpitala składamy serdeczne podziękowania właścicielom firmy Biernat Transport , a także jej pracownikom za nieocenioną, bezinteresowną pomoc. Przed medykami kolejne działania i wyzwania. Robimy wszystko, aby mieszkańcy naszego powiatu czuli się bezpiecznie. Jednak pamiętajmy, że każdy w jakiejś części jest odpowiedzialny za rozwój sytuacji epidemicznej. Teraz wszyscy muszą być skoncentrowani na tym, aby liczba zakażeń się zmniejszała. Dlatego nie narażajmy niepotrzebnie siebie i innych.