VICTAULIC POLSKA SP.Z O.O. -DREZDENKO WSPARŁA DREZDENECKI SZPITAL W WALCE Z PANDEMIĄ

VICTAULIC POLSKA SP. Z O.O. – Drezdenko przekazała na rzecz szpitala w Drezdenku darowiznę w wysokości 10 tysięcy złotych. Ofiarowana kwota przeznaczona została na zakup środków koniecznej ochrony indywidualnej pracowników szpitala związanych z COVID-19. Spółka Victaulic od wielu lat angażuje się w działania społeczne, charytatywne oraz sponsoring inicjatyw na rzecz  lokalnych społeczności, w sąsiedztwie których prowadzi swoją działalność gospodarczą. Poza priorytetami biznesowymi, buduje długoterminową wartość poprzez trwałe relacje z otoczeniem oparte na zaufaniu, otwartości i dialogu. Gwarancję najlepszej jakości produkcji i stabilności zatrudnienia pracowników łączy umiejętnie z dbałością o otoczenie społeczne i środowisko naturalne. Od kilku miesięcy każdego dnia szpital zmaga się z otaczającą nas pandemią. Aby skutecznie móc walczyć z tym podstępnym wrogiem, musimy zabezpieczyć personel szpitala w środki ochrony osobistej, w tym kombinezonów, których tygodniowo zużywamy około 400.Już w pierwszych miesiącach fali pandemii firma VICTAULIC POLSKA SP. Z O.O. – Drezdenko pospieszyła naszej jednostce z pomocą. Dzięki ich ofiarności zakupiliśmy pakiety ochrony indywidualnej: maseczki, kombinezony, ochraniacze na obuwie. Tym razem firma także nie pozostała obojętna wobec potrzeb szpitala. Odbieramy to jako przejaw troski nie tylko o personel medyczny pracujący na pierwszej linii frontu, ale również o mieszkańców całego naszego regionu. Na ręce Pana prezesa Dariusza Pilichowskiego  składamy serdeczne podziękowania za szybką i skuteczną pomoc. Mając takich przyjaciół głęboko wierzymy, że wspólnie przejdziemy przez ten trudny okres.