Medycy dziękują firmie BIERNAT TRANSPORT

Realizują transport, który łączy cały świat. Każdego dnia finalizują setki przewozów i przesyłek zapewniając pełna obsługę logistyczną i spedycyjną. Nieustannie doskonalą swoje umiejętności, poszerzają wiedzę i zdobywają nowe doświadczenia- a to wszystko po to, aby zapewnić najlepszy transport drogowy. O kim mowa? Firma Biernat Transport zawsze staje na wysokości zadania, o czym wielokrotnie przekonali się pracownicy szpitala w Drezdenku. Nie sposób już zliczyć ilekroć właściciele firmy Biernat Transport pomogli medykom. Systematycznie co tydzień dostarczają Środki Ochrony Osobistej, które wojewoda lubuski przekazuje z Agencji Rezerw Strategicznych  dla szpitala. Tym samym dostarczają kombinezony, maski i rękawice tak niezbędne do walki z koronawirusem. Dzięki pomocy firmy Biernat Transport do szpitala trafia również sprzęt medyczny przekazywany przez Wojewodę Lubuskiego Władysława Dajczaka. Bazując na doświadczeniu i indywidualnym podejściu do każdego zlecenia właściciele firmy Biernat Transport gwarantują idealnie dobrane rozwiązania transportowe, dopasowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Podkreślić  należy, iż w przypadku współpracy ze szpitalem wszystkie zlecenia wykonywane są nie tylko szybko i sprawnie, lecz całkowicie bezpłatnie. Dlatego śmiało można powiedzieć, że firma Biernat Transport jest przyjacielem, ponieważ szpital  zawsze może liczyć na wsparcie ze strony właścicieli i pracowników tej firmy. W imieniu Prezesa Macieja Baka oraz wszystkich pracowników składamy serdeczne podziękowania właścicielom firmy Biernat Transport za tak cenną pomoc. Słowo dziękuję jest namiastką tego, co czujemy widząc ogrom wsparcia z Waszej strony.