Nowinki z życia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego

Po kilku miesiącach Zakład Opiekuńczo-Leczniczy przestał być oddziałem dla chorych na COVID-19 i wrócił do swojej regularnej pracy, takiej jak sprzed pandemii. – „Od 1 czerwca przyjmujemy pacjentów, to tak jakbyśmy zaczynali swoją pracę od początku. Najpierw była dezynfekcja i wielkie sprzątanie. Musieliśmy wszystko przeorganizować, również nasze myślenie. Byliśmy skoncentrowani na covidzie, a teraz pojawiają się nowi pacjenci- mówi kierownik Oddziału Lidia Karolczuk, która podkreśla, że wielkim stresem dla całego personelu była praca na oddziałach covidowych. Powoli wracamy do normalności i zobaczymy, jak będzie ona wyglądała”. Dziś na oddziale tętni życie i jest kolorowo, pacjenci korzystają z rehabilitacji, zabiegów i zajęć terapeutycznych. Ich uśmiech i życzliwe słowo jest motorem napędowym całego zespołu pracowników, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi miejscami dla pacjentów. Kontakt: 957639966 lub 957639981.

Wszyscy pacjenci, których zdjęcia ukazały się w artykule, zgodnie z RODO wyrażają zgodę na publikację wizerunku.