ZŁOTE SERCA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W STRZELCACH KRAJ.

O tym, że wychowawcy, uczniowie i ich rodzice strzeleckiej szkoły mają złote serca przekonali się pracownicy i pacjenci Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Drezdenku. 15 czerwca nauczycielki pracujące w Szkole Podstawowej nr 2 przywiozły upominki dla pacjentów. Wśród nich znalazły się środki higieniczne: chusteczki nawilżane, mydła, szampony, ręczniki jednorazowe oraz gąbki. Artykuły te zostały przekazane bezpośrednio pacjentom wymagającym długiego pobytu w szpitalu. Niespodzianką, która wycisnęła łzy wzruszenia u pacjentów były własnoręcznie wykonane przez dzieci kartki z życzeniami. Prezes oraz pracownicy ZOL-u pragną złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie zbiórki artykułów higienicznych dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Serca tych osób błyszczą dobrocią, są złote jak serce namalowane na bluzce jednej z pań nauczycielek. Dziękujemy za wrażliwość, chęć niesienia pomocy i zaangażowanie.

Kochane dzieci, drodzy rodzice i nauczyciele !

Jesteście wspaniali !

Pokazaliście, że można liczyć na Wasze gorące, złote serca, gdyż to dzięki Wam- osobom, którym nie jest obojętny los i cierpienie innych, ta akcja mogła się odbyć.  DZIĘKUJEMY !