Medyczne Laboratorium Diagnostyczne w Drezdenku z certyfikatem. Wykonuje badania najwyższej jakości!!!

Koniec roku to czas podsumowań. My możemy pochwalić się sukcesem naszym diagnostów laboratoryjnych. Miło nam poinformować Państwa, iż Medyczne Laboratorium Diagnostyczne otrzymało ogólnopolski certyfikat za najwyższą jakość wykonywanych badań. Certyfikat wystawił Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi. Wcześniej laboratorium musiało wykonać bezbłędnie badania w przesłanych przez ośrodek próbkach. Zdobyło najwyższe oceny w każdym z weryfikowanych parametrów.To już 5 rok, gdy Medyczne Laboratorium Diagnostyczne w Drezdenku uzyskuje najwyższe oceny. – To jest dowód na to, że opracowywane przez nas wyniki są wiarygodne. I dają lekarzom podstawę do postawienia właściwych diagnoz – podkreśla Grażyna Leszczyńska, kierownik Medycznego Laboratorium Diagnostycznego. Kluczem do sukcesu jest wysoko wykwalifikowany i profesjonalny personel medyczny, który uczestniczy w szkoleniach, konferencjach sukcesywnie podnosząc swoją wiedzę i kwalifikacje. Zdobyliśmy najwyższe oceny w każdym z weryfikowanych parametrów. Dla pacjentów oznacza to potwierdzenie wysokiej jakości i wiarygodności realizowanych w naszej jednostce badań. Medyczne Laboratorium Diagnostyczne w Drezdenku to profesjonalne laboratorium, które zajmuje się diagnozowaniem zarówno pacjentów szpitalnych, jak i leczonych poza naszą placówką. Posiadamy wysoko wykwalifikowany i profesjonalny personel medyczny, który obsługuje światowej klasy sprzęt laboratoryjny. W naszej ofercie posiadamy szeroki panel badań mikrobiologicznych, serologicznych, genetycznych i epidemiologicznych. Zapraszamy na badania!