Zaszczep się z OSP

Ochotnicza Straż Pożarna włącza się w akcję promowania szczepień przeciw COVID-19 w Polsce.Szczepienia przeciwko COVID-19 to jak na razie jedyna forma uchronienia się przed ciężkim lub śmiertelnym przebiegiem koronawirusa.

#SzczepimySię z OSP

W drezdeneckim szpitalu nadal trwają szczepienia przeciwko SARS-COV-2, można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson lub dwudawkowym Pfizera.

Zachęcamy do rejestracji  na szczepienia pod numerem 795047603.  Każda osoba która podczas szczepienia poda informację że przybyła z polecenia strażaków OSP, przyczynia się do wsparcia drezdeneckiej jednostki w ramach programu ZASZCZEP SIĘ Z OSP. Osoby, które chciałyby się zaszczepić, a nie mają możliwości dojazdu, mogą zostać dowiezione na miejsce przez strażaków.

Numer do koordynatora: 602394284

Pomoc swą w tym zakresie oferują także jednostki z Rąpina, Trzebicza i Goszczanowca.