Pracownia Endoskopowa

Szanowni Państwo,

Liczba zachorowań na nowotwory jelita grubego oraz górnych dróg pokarmowych  plasuje się na czołowych miejscach. Najmłodszy pacjent,  u którego stwierdzono nowotwór jelita grubego miał zaledwie 15 lat!  Dlatego tak istotna jest profilaktyka i wczesne wykrycie nowotworów, co umożliwia wyleczenie.

Nie czekajcie!  Skorzystajcie z możliwości wczesnego wykrycia choroby. Uratujcie siebie i swoich bliskich!

WAŻNE

Informujemy, że Pracownia Endoskopowa pomimo okresu wakacyjnego wznawia działalność w pełnym zakresie.

Badania wykonywane będą w środy i czwartki według zapisów telefonicznych pod numerem telefonu 957639978

Wszystkie badania są wykonywane bezpłatnie  w ramach kontraktu z NFZ.

Zapraszamy na:

-wziernikowanie górnego odcinka przewodu pokarmowego (protezowanie przełyku, dróg żółciowych)

– pobieranie wycinka z w/w

-wziernikowanie jelita grubego – kolonoskopię

– usuwanie polipów

-pobieranie materiałów do badania histopatologicznego

Oferujemy możliwość wykonania wszystkich badań w znieczuleniu dożylnym oraz sedacji