Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Szpital Powiatowy w Drezdenku

Nowa Prezes Szpitala

Share on facebook
Udostępnij

Wtorek 5.07. 2022r. jest ostatnim dniem pełnienia przez Pana Macieja Baka funkcji prezesa Powiatowego Centrum Zdrowia w Drezdenku. Dzisiaj odwołano Pana Macieja Baka z funkcji prezesa Szpitala. Jednocześnie powołano na stanowisko prezesa Szpitala w Drezdenku Panią Agnieszkę Banaszek.

Panu Maciejowi Bakowi władze powiatu pragną podziękować za okres 3 letniej pracy na rzecz mieszkańców powiatu.

Przed Panią Agnieszką Banaszek stoją poważne wyzwania, przy których zarząd powiatu deklaruje pełne wsparcie, przede wszystkim odbudowa oddziału wewnętrznego w jak najszybszym czasie, poprawa atmosfery pracy oraz rozwiązanie problemów organizacyjno-kadrowych w szpitalu, który nie jest jedynym takim przypadkiem w kraju, gdyż z podobnymi zagadnieniami borykają się również inne placówki medyczne .

Nade wszystko jednak wielkim wyzwanie będzie podtrzymanie dobrej tendencji finansowej, która pozwala na dalsze funkcjonowanie szpitala powiatowego i jego rozwój. Przypominamy, że na koniec 2021 r. Szpital Powiatowy dysponuje znacznym kapitałem zapasowym , który pozwoli na bezpieczne funkcjonowanie placówki w najbliższym okresie oraz dobrym wyposażeniem i sprzętem medycznym wysokiej klasy.

Skip to content