3,2,1… rozpoczęło się wielkie odliczanie do uruchomienia oddziałów szpitalnych. Jutro rano pierwsi pacjenci pojawią się w szpitalu. A dziś toczy się wielka bitwa z czasem, którego wciąż brak. Wszystkie oddziały zostały zdezynfekowane, a obecnie trwają prace porządkowe. Oddział Rehabilitacyjny przeszedł małą metamorfozę i w nowej odsłonie rozpocznie pracę. Personel pracuje na najwyższych obrotach, jak mówi Prezes Maciej Bak -” wszystkie ręce na pokład”. Zajrzeliśmy na szpitalne oddziały, gdzie krzątają się medycy i personel pomocniczy, aby wspólnie jak najlepiej przygotować wszystkie oddziały na przyjęcie pacjentów. Pokazujemy kilka zdjęć zza kuluarów, abyście Państwo mogli dzielić się z nami radością z powrotu do normalnego funkcjonowania szpitala. Jesteśmy tu dla WAS !