Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Szpital Powiatowy w Drezdenku

Podziękowania od pacjentów

Share on facebook
Udostępnij

Od kilkunastu miesięcy oczy całego świata zwrócone są na ludzi wykonywujących zawody medyczne. Każdego dnia obserwowana jest trudna praca medyków, którzy  troszczą się o zdrowie i życie pacjentów oraz udzielają pomocy każdemu, kto jej potrzebuje. Medycy, lekarze, diagności, pielęgniarki, ratownicy medyczni, technicy radiologii pracujący w szpitalu w Drezdenku codziennie narażają dla nas własne życie i zdrowie, zwłaszcza w dobie koronawirusa,  gdy szpital pracuje hybrydowo i część personelu wkłada codziennie kombinezony, po to, aby móc ratować zdrowie innych osób. To wyjątkowi bohaterowie walki z koronawirusem, dlatego tak ważne są wszystkie nawet najmniejsze gesty wdzięczności i wsparcia ze strony społeczeństwa i pacjentów. Na naszą szpitalna pocztę wpłynęły podziękowania od pacjentek, które dzięki staraniom medyków mogły wrócić do zdrowia. Pani Aneta Jadacka Niszczot napisała:- Serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę nad moją osobą i mega pracę dla pielęgniarek z Oddziału Wewnętrznego. Dzięki Wam jestem na nogach, wytrwałam i mogę dobrze funkcjonować.

-Przebywałam ostatnio na oddziale covidowym i jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania i życzliwości Pani ordynator dr Izabeli Jaraczewskiej. Cały czas miałam świadomość, że jestem pod troskliwą opieką. Wszyscy pracujący na tym oddziale zasługują na słowa uznania i wdzięczności. Przesyłam wyrazy szacunku i podziwu- te słowa skierowała pani Danuta Krzyszewska.

Wszystkie te wyrazy wsparcia i wdzięczności są dla nas bardzo cenne, dodają otuchy i dzięki nim, nie ustajemy w wysiłkach, by nieść pomoc. Dbamy o bezpieczeństwo personelu i pacjentów i stale podejmujemy trudną walkę z podstępnym przeciwnikiem- koronawirusem.

Skip to content